Konserwator z Warszawy - Katarzyna Majgier

Państwo Czereśniakowie zaczęli obawiać się o swoje dzieci. Starają się zatem pilnować je na każdym kroku z „małą” pomocą ochroniarza.

Heaven. Miasto Elfów

Chwila przerwy od Baśnioboru…
Przerywamy przygodę z Baśnioborem, ponieważ chciałam dla Was opisać nową książkę.

BAŚNIOBÓR - ,, Tajemnice Smoczego Azylu”

BAŚNIOBÓR - ,, Tajemnice Smoczego Azylu”

Zanim zaczniemy…
Kolejna część BAŚNIOBORU nosi tytuł: ,, Tajemnice Smoczego Azylu”. Tę książkę dostałam w czerwcu 2018 roku za wzorowe wyniki w nauce w klasie VI.

Tajemnice Starego Pałacu - ,,Milioner z Gdańska" - Katarzyna Majgier

Kolejna książka godna polecenia. Naprawdę mi się spodobała. Powieść pani Kasi zachwyciła mnie od pierwszych stron.

Baśniobór - Smocza Straż

Książkę dostałam na moje dwunaste urodziny od rodziców chrzestnych. Bardzo Wam za nią dziękuję i pozdrawiam serdecznie, gdyż wiem, że to czytacie.

BAŚNIOBÓR - ,,Plaga Cieni”

BAŚNIOBÓR - ,,Plaga Cieni”

Kolejna część BAŚNIOBORU nosi tytuł ,,Plaga Cieni”. Tą książkę otrzymałam z okazji klasowych mikołajek od mojego kolegi, którego serdecznie pozdrawiam.

,,Duch z Niewiadomic” Katarzyna Majgier

Będziemy podróżować z nowymi bohaterami: Wiktorem i Magdą. Chłopiec jest dwunastolatkiem, którego fascynuje ,,dziwaczny budynek i jego dawna mieszkanka" z Niewiadomic. Dziewczynka zaś pochodzi z zatłoczonego miasta, w którym ,,nigdy nie robi się ciemno". Zapytacie może, co w takim razie mają ze sobą wspólnego?

Klucze do więzienia demonów

Klucze do więzienia demonów

Kolejna część BAŚNIOBORU nosi tytuł: ,,Klucze do więzienia demonów”. Tę książkę otrzymałam na zakończeniu roku szkolnego 2017/2018, za sukcesy w dziedzinie artystycznej (w kategorii recytacja).

A więc zaczynamy…

A więc zaczynamy…

Następna część serii BAŚNIOBÓR nosi tytuł: ,,Gwiazda wieczorna wschodzi”. Tą książkę również otrzymałam od mojej babci. W tym przypadku z okazji Bożego Narodzenia w 2017 roku. Przez trzy miesiące nie mogłam się doczekać tego prezentu, zwłaszcza, że miałam już trzecią część, czego dowiecie się czytając mój kolejny wpis.