image

O mnie

Mam na imię Wiktoria. Mam 12 lat. Obecnie chodzę do klasy siódmej w szkole podstawowej. Od wielu lat pasjonuję się dziedziną artystyczną, to znaczy: grą na różnych instrumentach oraz aktorstwem (co w szczególności). W czwartej klasie pokochałam też język polski (i czytanie książek), ze względu na moją panią nauczycielkę (którą serdecznie pozdrawiam), ponieważ prowadzi lekcje w taki sposób, że mogłabym mieć ten przedmiot całymi dniami.
Pamiętam, że od zawsze lubiłam pisać opowiadania, streszczenia, baśnie, wiersze, różne wypowiedzi na ciekawe lub mniej ciekawe tematy, a nawet próbuję (od jakiegoś czasu) napisać moją pierwszą książkę. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale może akurat się uda.
Wracając do tematu: pisanie sprawia mi ogromną radość. Jeszcze bardziej cieszy mnie to, że mogę pisać dla Was, drodzy czytelnicy, na temat książek, które przeczytałam i nie tylko. Będę się starała regularnie wstawiać nowe recenzje, ale nie zawsze mi się to uda z przyczyn edukacyjnych. Świeże wpisy będą się pojawiać dość często, a przynajmniej mam taką skromną nadzieję. 
Co będzie można znaleźć na tej stornie?
W niedalekiej przyszłości powinny się pojawić zdjęcia książek, o których napisałam, a oprócz tego jak zawsze recenzje. 
Zapraszam Cię do wspólnego podróżowania w świecie czytelnictwa,
Wiktoria