Nr 1 na liście bestsellerów dookoła świata! Blisko milion sprzedanych egzemplarzy na świecie! 130 000 egzemplarzy sprzedanych w Polsce!

Światowy fenomen na polskim rynku!

Wykreowany świat i bohaterowie z którymi nie miałam jeszcze do czynienia, a w szczególności z agarofobią ( choroba na którą cierpi główna bohaterka). Anna Fox większość czasu spędzą sama w domu. Cieżko jej wyjść na zewnątrz. Jedynym łącznikiem ze światem jest dla niej Internet oraz okna, które wiecznie pozostają zamknięte. W całej tej nudzie, która ją otacza, Anna obserwuje swoich sąsiadów.  Aż pewnego dnia do domu obok wprowadza się rodzina Ruseelów. Główna bohaterka zauważa dziwne rzeczy dziejące się w ich domu, co odmienia jej życie o 180 stopni. 

W książce zaskakują zwroty akcji , czytelnik zżywa się z główną bohatrka , rozumie jej pobudki i działania, wraz z Anną przeżywa wszystkie jej emocje. Ma ogromny problem z określeniem, co jest rzeczywistością, a co urojeniami głównej bohaterki

Autorka miesza czytelnikowi w głowie i go zaskakuje. Nie ma żadnego konkretnego szlaku, którym można by dojść do rozwiązania skrywanej tajemnicy. Zagadki z biegiem stron narastają, zamiast się rozwiązywać.  Spektakularnie napisana opowieść przez długi czas była nie do rozgryzienia. Tego, jak się skończyła, naprawdę ciężko było się spodziewać.